Aplikacje biznesowe


Firma ALLIGO jest producentem oprogramowania dla firm oraz programów na zamówienie. Nasi pracownicy to wysokiej klasy specjaliści działający w ściśle określonych obszarach.
Spółka ALLIGO zajmuje się produkcją oprogramowania dla firm wykorzystując nowoczesne technologie informatyczne. Nasi programiści na bieżąco wdrażają najnowsze rozwiązania Microsoft. W naszej pracy korzystamy z najnowszej wersji oprogramowania dla producentów rozwiązań informatycznych Microsoft Visual Studio.
Tworzone oprogramowanie dedykowane jest zarówno na platformę Microsoft Windows oraz do pracy przez przeglądarki internetowe (aplikacje ASP.net). Jesteśmy w stanie przygotować dedykowane rozwiązanie od A do Z lub jeśli jest taka potrzeba tylko konkretne dodatki do istniejących aplikacji.

Budujemy serwerownie


Każda większa firma do utrzymania płynności w działaniu potrzebuje systemów informatycznych. Są one niezbędne do zarządzania firmą, a w tym do prowadzenia bieżących rozliczeń, wystawiania faktur, księgowania itp. Systemy te muszą być odpowiednio skonfigurowane oraz zabezpieczone przed awarią. 
Spółka ALLIGO pomaga przedsiębiorstwom zaplanować, zbudować i utrzymać bezpieczne, wydajne i skalowalne serwerownie. Nasza doświadczona kadra jest gotowa na największe wyzwania.

Kompleksowo wyposażamy firmy i oddziały


Decyzje biznesowe czasami zapadają nagle i od tej chwili liczy się czas, aby nie tracić klientów i uruchomić biuro firmy jak najszybciej. Nasza firma jest w stanie bardzo szybko zaprojektować, dostarczyć i skonfigurować wyposażenie IT dla nowego oddziału firmy, nawet gdy przedłużają się wszelkie formalności związane z dostępem do Internetu. Jeśli potrzeba przywieziemy go ze sobą nawet na koniec świata…
Podejmujemy się każdego wyzwania.

Alligo Sp. z o.o. Sp.k.
ul. Erazma Ciołka 13\10
01-445 Warszawa